Pozycjonowanie stron WWW

Pozycjonowanie strony internetowej to działania mające na celu podniesienie jej pozycji w wyszukiwarce internetowej Google.

seo1box

POZYCJONOWANIE FRAZ

Pozycjonowanie odpowiednio dobranych słów kluczowych, zazwyczaj ściśle związanych z rodzajem świadczonych usług lub oferowanych produktów. Mogą być to frazy ogólne, nazywające poszukiwaną grupę produktów lub usług; lub szczegółowe, czyli dokładniej opisujące wyszukiwane przedmioty.

seo2box

POZYCJONOWANIE LOKALNE

Pozycjonowanie słów kluczowych zawierających lokalizację, w której dana usługa lub produkt się znajduje, lub w której znajduje się osoba poszukująca. Strategia pozycjonowania lokalnych produktów i usług w oparciu o geolokalizację Google.

seo3box

POZYCJONOWANIE LONG TAIL

Oparte na pozycjonowaniu dziesiątek lub nawet setek fraz składających się z wielu wyrazów. Frazy kluczowe są zazwyczaj długie, złożone i precyzyjne. Pozwala na wygenerowanie większego ruchu niż pozycjonowanie na frazy ogólne i popularne.

seo4box

POZYCJONOWANIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Pozycjonowanie sklepów internetowych na frazy powiązane z asortymentem sklepu. Pozycjonowanie strony głównej sklepu wraz z wszystkimi jego podstronami i artykułami.

Bez względu na branżę, pozycjonowanie to najskuteczniejsza forma reklamy internetowej, pozwalająca na zwiększenie ilości wejść na stronę www. Zespół naszych specjalistów pomaga w doborze odpowiednich słów kluczowych oraz opracowuje skuteczną strategię.

PROCES

1.Analiza działalności klienta
Zapoznanie się ze specyfiką działalności klienta i wynikających z tego potrzeb oraz celów. Informacje te pozwolą na wybranie fraz kluczowych oraz stworzenie odpowiedniej strategii.
2. Analiza konkurencji
Określenie konkurencji klienta, wyszukanie i analiza słów kluczowych, na które się pozycjonuje.
3. Dobór słów kluczowych
Dokonanie wyboru słów kluczowych na podstawie wcześniej zebranych i przeanalizowanych informacji. Odpowiednio dobrane frazy gwarantują efektywne osiągnięcie wysokich pozycji.
4. Optymalizacja
Przygotowanie do pozycjonowanie polegające na dodaniu, usunięciu lub modyfikacji wybranych komponentów strony. Optymalizacja obejmuje poprawę kodu strony, treści i prezentacji.
5. Przygotowanie zaplecza
Stworzenie sieci wartościowych treści z których płyną jak najbardziej naturalne linki. Dbamy o to, aby budowane przez nas zaplecze było dobre jakościowo i wspierało pozytywną kampanię PR-ową firmy.
6. Raportowanie efektów
Opracowanie i wysyłanie comiesięcznych raportów z uwzględnieniem efektów pozycjonowania i dalszych etapów kampanii.

SZYBKA WYCENA

Interesują mnie następujące usługi: