Co to jest pozycjonowanie stron?

Na pozycjonowanie strony składa się kilka różnych działań, których efektem powinna być wysoka pozycja Twojego serwisu w wynikach wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie to proces długofalowy, dlatego przystępując do pozycjonowania, należy uzbroić się w cierpliwość. Gdy jednak zależy nam na natychmiastowym efekcie, warto zainwestować w linki sponsorowane - Google Ads w sieci wyszukiwań

Graficzne przedstawienie pozycji

pozycje w top #10

Zastanawiałeś się, dlaczego Twoja konkurencja jest wysoko, a Twoja strona zajmuje pozycje dopiero na drugiej stronie wynikowej?

Pozycjonowanie - od czego zacząć?

Czy jesteś w stanie sam wypozycjonować swoją stronę?Jeśli dysponujesz odpowiednią wiedzą, zapleczem oraz czasem – dlaczego nie? Większości jednak polecamy skorzystać z usług profesjonalnej Agencji Marketingu Internetowego. Pozycjonowaniem stron zajmujemy się od lat, tworzymy strony oraz je optymalizujemy, posiadamy bogate zaplecze służące do link buildingu, kreatywnych Copywriterów i wiele, wiele innych narzędzi, które pozwalają na uzyskanie wysokich pozycji w wynikach naturalnych Google.

Pozycjonowanie stron lokalnie

Jeśli prowadzisz firmę w Bielsku-Białej i świadczysz usługi lokalnie, ważne byś skupił się, na pozycjonowaniu na frazy związane z miastem, gdzie działasz, np. mieszkanie do wynajęcia Bielsko-Biała. Jeśli natomiast prowadzisz np. sprzedaż wysyłkową – zadanie nieco się komplikuje, bo o wysoką pozycję w wyszukiwarce będziesz walczyć z większą ilością firm. Jest i na to sposób – precyzyjnie dobierają frazy i skup się na frazach tzw. długiego ogona, np. drabina 3 stopniowa aluminiowa. Przy pozycjonowaniu się lokalnym, warto dodać swoją lokalizację w Google Maps. Pozycjonowanie stron to spore wyzwanie, dlatego warto zadbać o profesjonalne wsparcie.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły oferty - zadzwoń lub napisz!